1


2014

 

SKIP v akci aneb Bylo bude

Březen - měsíc čtenářů

Čtenářská rodina - soutěž!

Vážené kolegyně a kolegové,

i v tomto roce bychom v knihovnách rádi pokračovali v tradici oceňování našich nejlepších čtenářů. V průběhu propagační kampaně Březen - měsíc čtenářů http://goo.gl/qziuYH knihovny pravidelně každý rok hledají své nejlepší čtenáře, aby je vyhlásily jako "Čtenáře roku". V roce 2014 slavíme 20. výročí mezinárodního roku rodiny - http://www.skipcr.cz/dokumenty/ctenar-roku-2014/dvacate-vyroci-mezinarodniho-roku-rodinu-2014

V roce 2014 proto budou knihovny vybírat své čtenářské rodiny - tj. rodiny, které často navštěvují knihovnu - její samostatní členové nebo společně celá rodina, rodina se ráda účastní aktivit své knihovny, alespoň jednou měsíčně si vypůjčí knihy domů. V průběhu března budou vyhodnoceny čtenářské rodiny nejen jednotlivých knihoven, ale také všech krajů, a celostátní vítěz bude slavnostně představen v přímém přenosu České televize v rámci předávání cen Magnesia Litera 2014.

Ceny:

Pro nejlepší čtenářské rodiny v každém kraji jsme zajistili ve spolupráci s partnery elektronické čtečky knih Amazon Kindle s předplaceným kreditem na stažení knih z internetového knihkupectví. Pro celostátní vítěze máme atraktivní cenu - Čtenářská rodina dostane v prodejně knih čas 10 minut, aby si vybrala tolik knih, kolik unesou v rukou! Dále celostátnímu vítězi bude v Praze zajištěno ubytování a velmi atraktivní dvoudenní program.

 

RSS
    SKIP