2


2013

 

SKIP v akci aneb Bylo bude

Jarní jarmark

První ročník Jarního jarmarku pořádaného Národní knihovnou ČR a Klubem tvořivých knihovníků SKIP se konal 25. dubna 2013 na nádvoří Klementina. V době od 10.00 do 18.00 hodin byla k zakoupení spousta krásných výrobků tvořivých knihovnic i chráněných dílen a též publikace vydané Národní knihovnou.

Příjemnou atmosféru Jarního jarmaku umocňovalo pěkné počasí, možná chvílemi bylo až moc teplo. Zázemí ze strany NK bylo vynikající, organizátoři byli vstřícní a ochotní a hezky se o všechny prodávající starali, hlavně o jejich pitný režim. Party stany byly velmi vkusně nazdobeny jarními větvičkami a veselými balonky. Nabídka zboží byla pestrá, výrobky byly opravdu rozmanité a nápadité a navzájem se hezky doplňovaly. Část výtěžku byla věnována Nadačnímu fondu KLÍČEK.

Pro návštěvníky i prodávající to byl velmi příjemný, inspirativní den strávený v prostorách Klementina.

Poznámka: Fotogalerie z Jarního jarmarku je uvedena na adrese: http://www.skipcr.cz/odborne-organy/klub-tvorivych-knihovniku/prezentace-z-akci/fotogalerie-z-akci/jarni-jarmark-v-klementinu-2013. Autorkou fotografií je Eva Hodíková z NKP.

 

RSS
    SKIP