3


2011

 

Do rámečků

Vítězem soutěže "Webowou diwočinou" se stala desetiletá Adélka Špundová, čtenářka Městské knihovny Šternberk, s časem 6:04:18

Anička TvrdáSlavnostní vyhlášení vítězů 5. ročníku soutěže "Moje soukromí! Nekoukat, nešťourat!" proběhlo 3. června 2011 ve Zlíně, tentokrát na Náměstí Míru v rámci Dne Českého rozhlasu. Počasí nám oproti minulému roku skutečně přálo. Ceny dětem za téměř třicetistupňového slunečného počasí předala inspektorka Úřadu pro ochranu osobních údajů PaedDr. Jana Rybínová.

Vítězové jednotlivých kategorií, kterými se stali Anička Tvrdá z Valašského Meziříčí, Filip Tatýrek z Havlíčkova Brodu, Viktor Mička ze Strážnice a Adélka Špundová ze Šternberka, využili akreditace na právě probíhajícím filmovém festivalu pro děti a mládež a vychutnali si bohatou filmovou produkci a doprovodné programy. Soutěže Webovou divočinou se zúčastnilo cca 130 veřejných knihoven.

V předsálí Velkého kina byly během celého festivalu vystaveny ty nejlepší obrázky z předchozích čtyř ročníků soutěže, návštěvníci kina si také mohli na velké obrazovce prohlédnout nejoriginálnější Gifíky, které letos vytvořily děti ve věkových kategoriích 7 - 10 a 11 - 18 let.

Roman Giebisch

RSS
    SKIP