BULLETIN
SKIP

SVAZ KNIHOVNÍKŮ A INFORMAČNÍCH PRACOVNÍKŮ ČR

2
2010

Aktuální číslo Archiv Obsah

Knihovny a rock´n´roll

Elektronická verze
Vydavatelské údaje

RSS

Děti (ne)čtou

Kamarádka knihovna potřetí

Vyhlašujeme již TŘETÍ ročník soutěže o nejlepší oddělení pro děti (nejlepší "dětskou" knihovnu) KAMARÁDKA KNIHOVNA.

Všechny podmínky soutěže najdete na webu http://www.kamaradkaknihovna.cz/ Podmínky a veškeré informace je dobré si přečíst.

Přihlášení probíhá formou ELEKTRONICKÉ přihlášky na: http://www.kamaradkaknihovna.cz/docs/Prihlaska.doc, kterou ovšem chceme také v PAPÍROVÉ podobě podepsanou ředitelem/vedoucím knihovny, aby účast v soutěži byla zcela oficiální.

Soutěže se v prvním ročníku zúčastnily 104 knihovny, ve druhém 112 knihoven. Vyhrát sice může pouze jedna knihovna, ceny generálního partnera (firma 3M Česko) jsou pouze pro 3 knihovny, SKIP své menší ceny může udělit pouze několika dalším knihovnám.

Ale VÍTĚZI jsou jednoznačně VŠECHNY knihovny, které se soutěže účastní.

Úroveň soutěžících knihoven byla v předchozích ročnících souměřitelná a VYNIKAJÍCÍ, rozdíly mezi místy byly velmi malé.

Soutěž bude v tomto ročníku mediálně podpořena Českým rozhlasem, očekáváme, že i toto může být zajímavým benefitem pro soutěžící knihovny.

POJĎTE S NÁMI SOUTĚŽIT!!! Nic neztratíte, můžete jen získat - popularitu, nové čtenáře, lepší kontakt s dětmi, zlepšení stavu dětského oddělení, zpětnou vazbu pro sebe, jak jste na tom mezi ostatními dětskými knihovnami, dárky pro děti.

Do vítězné jedenáctky se v obou ročnících dostaly i některé méně známé knihovny, a to z velkých měst i malých městeček, což ukazuje, že ani velikost obce není rozhodující.

Ať žije KAMARÁDKA KNIHOVNA 2010!!!!

ZLATA HOUŠKOVÁ


Obsah

 

SKIP