BULLETIN
SKIP

SVAZ KNIHOVNÍKŮ A INFORMAČNÍCH PRACOVNÍKŮ ČR

4
2009

Aktuální číslo Archiv Obsah

VŠE - Jindřichův Hradec

Elektronická verze
Vydavatelské údaje

RSS

Informační servis

Také náš SKIP je na Facebooku

Facebook SKIPProtože členové SKIP představují významnou komunitu českého knihovnictví, která se sdružuje, vzájemně komunikuje a sdílí společné informace, nemůže SKIP chybět na tomto dnes v Česku nejpopulárnějším komunitním serveru, který propojuje registrované uživatele a v internetové komunikaci vybočuje mnoha zajímavými možnostmi. SKIP se připojil k Facebooku od prosince t.r. Používejte ho. Také české knihovny si postupně zřizují Facebook a každým dnem přibývají další a další. Pro komunikaci na Facebooku byste měli absolvovat tyto kroky:

  1. Jděte na stránky www.facebook.com (pozor, opravdu na com, na facebook.cz není smysluplný obsah).
  2. Stránka facebook.com by se vám měla zobrazit v češtině. Pokud se tak náhodou nestane, můžete zvolit jazyk na spodním okraji stránky.
  3. Uveďte pravdivě své údaje. Pokud si například dáte falešné jméno, vaši přátelé a známí vás na Facebooku pak jen těžko najdou.
  4. Stiskněte tlačítko Zaregistrovat se.

Tímto je vaše registrace na Facebooku hotová a vy byste měli
přikročit k několika dalším základním krokům. Doporučujeme vám nahrát si vlastní fotografii, která usnadní vaše nalezení vašim přátelům a nastavit si, které informace se mají komu zobrazovat (nahoře v liště volba Nastavení). Možná, že třeba nechcete, aby se všem zobrazovalo datum vašeho narození nebo jiné podrobnosti o vás.


Obsah

 

SKIP