BULLETIN
SKIP

SVAZ KNIHOVNÍKŮ A INFORMAČNÍCH PRACOVNÍKŮ ČR

2
2003

Aktuální číslo Archiv Obsah

Elektronická verze
Vydavatelské údaje

Úvodník

Tentokrát z jiného soudku. Hodnocení Noci s Andersenem, které začíná na následující stránce, jste už mohli číst ve Čtenáři. Má tedy význam těmito řádky plnit i stránky Bulletinu SKIP? Když ony to knihovnice z Uherského Hradiště sepsaly tak vtipně a řekněte: kolik takových přitažlivých akcí se potká za rok s českými knihovnami?

Ale přece jen se ukazuje, že knihovnických časopisů přibývá, ale témat ne. Došlo proto k dohodě mezi redakcemi Čtenáře a Bulletinu SKIP, že budou od svých autorů vyžadovat, aby článek byl napsán výhradně pro jediný časopis a když přetištěn, tak jedině s výslovným souhlasem původní redakce. Dohoda by se měla postupně týkat i dalších časopisů a také přebírání materiálů z Internetových konferencí.

To už jsme se dostali daleko od Noci s Andersenem. Vraťte se tedy zpět do kouzelné noci z 28. na 29. března a přečtěte si její hodnocení třeba po druhé. A kdo není romantik, ale pragmatik, najde v čísle o standardech a zavádění Internetu do knihoven. Ale i pro historika se něco najde a také inspirace pro regionální výbory SKIP.

Ladislav Kurka


Obsah

Optimalizováno pro MSIE 5.5 a Netscape 6.0

SKIP